Home Site Contact Site Map Katalog produktów
 
 
Realizacje - Galeria
Realizacje - Galeria

R a z e m   z   n a m i   m o ż e s z   s t w o r z y ć   w s p a n i a ł e   w n ę t r z e   s w o i c h   m a r z e ń.

P o n i ż e j   p r e z e n t u j e m y   n a s z e   r e a l i z a c j e:
 

DASZKI SZKLANE
Zadaszenia szklane mogą zostać dopasowane do różnych wymagań klientów, jak i możliwości montażowych na danym obiekcie.
   
DRZWI SZKLANE I ZABUDOWY SZKLANE BEZRAMOWE
Wykonujemy drzwi szklane o dowolnych wymiarach. Wypełnieniem może być szkło bezbarwne, matowe, z piaskowanym wzorem bądź z nadrukiem

* drzwi szklane wahadłowe
* drzwi szklane przesuwne wiszące
* drzwi szklane przesuwne spoczywające
 
KABINY PRYSZNICOWE I ŁAZIENKI
Realizujemy zamówienia na kabiny prysznicowe montowane na brodzikach jak również dla spływów podłogowych.Szkło może być przezroczyste, satynowe a także zdobione dowolnymi wzorami (piaskowania, nadruk w kolorze).
Grafiki na szkle w kabinie prysznicowej to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Oczywiście szkło będzie dopasowane do istniejących ścian i będzie posiadało otwory pod armaturę.

Kabiny prysznicowe produkujemy na specjalne zamówienie o dowolnych konstrukcjach i wymiarach.

* kabiny prysznicowe narożne
* kabiny przysznicowe przesuwne
* parawany szklane stałe
* parawany szklane składane

 
KUCHNIE ZE SZKŁEM LAKIEROWANYM
Kolekcja szkła lakierowanego występuje w bogatej gamie kolorystycznej co daje możliwość wybrania najbardziej pożądanego odcienia i dopasowanie go do pomieszczenia.

Szkło lakierowane jest łatwe w utrzymaniu i doskonale komponuje się z takimi materiałami jak drewno czy stal.  Wysoki połysk Lacobelu świetnie rozświetla wnętrze i dodaje elegancji. 
 
KUCHNIE Z NADRUKIEM
W kuchni bardzo praktycznym i estetycznym rozwiązaniem jest umieszczenie drukowanego szkła na ścianie pomiędzy blatem a wiszącymi szafkami lub pomiędzy płytą grzewczą a okapem. Wykonanie otworów pod gniazda elektryczne nie stanowi żadnego problemu.

Szkło z nadrukiem do kuchni to wspaniały pomysł na wprowadzenie nowoczesności i świeżości do wystroju. Nawet jeśli Twoja kuchnia urządzona jest w tradycyjny sposób, to właśnie dzięki szkle z nadrukiem będzie można ją zmienić, urozmaicić i uatrakcyjnić. Wzory owocowe, kwiatowe, ilustracje natury, smakołyków, motywy abstrakcje - to tylko niektóre wśród naszych licznych propozycji nadruków do kuchni.

Kuchnia powinna być miejscem słonecznym, pełnym balasku oraz pozytywnej energii, gdzie zawsze gości radość oraz kreatywna siła twórcza. Szkło które proponujemy idealnie pasuje do takiej właśnie wizji. Intensywne kolory, zdecydowane kształty, świeżość oraz orzeźwienie.
 
SCHODY SZKLANE
Wsparte na wytrzymałej metalowej konstrukcji schody szklane spotykane są bardzo często w reprezentatywnych przestrzeniach. Odpowiednio wykończone i dopasowane do wystroju potrafią bowiem nadać szczególny charakter wnętrzu.
 
SZAFY
 
INNE
 
 
Wybierz swój kolor
Sprawdź, który z kolorów będzie dla Ciebie idealny
Katalog produktów
Przeglądaj ofertę
szybko i wygodnie
Kontakt
+48 (18) 443 08 11
 
 
Strona Główna / O firmie / Nasza Oferta / Realizacje - Galeria / Wizualizacja Lacobele / Kontakt
Szkło Nowy Sącz, fronty aluminiowe Nowy Sącz, akcesoria meblowe Nowy Sącz, systemy aluminiowe Nowy Sącz, Diament, Lacobele Nowy Sącz, szklane kabiny prysznicowe Nowy Sącz, nadruki na szkle